KONTAKT >

GŁÓWNA SIEDZIBA:

ul.Przędzalniana 68
90-338 Łódź

GODZINY PRACY:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 17.00
Sobota:
9.00 - 13.00

tel: 422565510
tel: 426323701
tel: 426302878
tel: 42 6302879
tel. kom: +48 510248248
tel. kom: +48512132132
fax: 426302879

nekma@nekma.pl
internec@internec.pl

CZĘSTOCHOWA:


ul.Rędzińska 51
42-209 Częstochowa

GODZINY PRACY:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 17.00
Sobota:
NIECZYNNE

tel: 343610774
tel. kom: +48501668228
czestochowa@nekma.pl

OPOLE:


ul.Budowlanych 50
45-131 Opole

GODZINY PRACY:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00
Sobota:
NIECZYNNE

tel: 774359073
tel. kom: +48512034082

opole@nekma.pl

SOSNOWIEC:


ul.Stalowa 3
41-214 Sosnowiec

GODZINY PRACY:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00
Sobota:
NIECZYNNE

tel: 322634455
tel. kom: +48508091099

sosnowiec@nekma.pl

ARCHIWUM >

2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007

PRACA

Informacje szczegółowe nt. współpracy z Nami


Poszukujemy partnerów do długofalowej współpracy, dynamicznych, samodzielnych, nastawionych na osiągnięcie sukcesu. Partner korzysta z know-how, sprawdzonych standardów oraz wieloletniego doświadczenia firmy NEKMA, działając na rynku jako niezależny przedsiębiorca. Dzięki tej współpracy obniża ryzyko związane z podjęciem nowej działalności gospodarczej i zwiększa swoją rozpoznawalność wśród Klientów i kontrahentów.

Jeśli chcesz zostać partnerem firmy NEKMA, wyślij do nas list z krótkim opisem własnych oczekiwań, na adres partnerzy@nekma.pl Nie zapomnij powiedzieć nam, co możesz dać od siebie.

Czego oczekujemy od Partnerów, co oferujemy:

1.Lokal
Minimalna powierzchnia lokalu wynosi 40 m2 (w tym powierzchnia przeznaczona na ekspozycję towaru nie powinna być mniejsza niż 15 m2). Potencjalny partner musi posiadać tytuł prawny do lokalu.
2.Budowa, adaptacja i lokalu
Prace budowlane, modernizacyjne i adaptacyjne w lokalu oraz czynności związane z aranżacją lokalu przeprowadzane są przez Partnera, zgodnie z wytycznymi i wskazówkami firmy NEKMA, na koszt Partnera.
3.Towar, ceny
Partner handlowy zaopatruje się w towar w całości w firmie NEKMA, po specjalnych, preferencyjnych, indywidualnie negocjowanych cenach – zgodnie z podpisaną umową o współpracy.
4.Wsparcie marketingowe
Partner otrzymuje wsparcie w postaci narzędzi marketingowych, które pozwalają mu na prowadzenie własnych akcji promocyjnych, lub korzystanie z akcji promocyjnych NEKMY. Regularnie prowadzone są działania promocyjne, których celem jest ciągłe umacnianie pozycji firmy NEKMA, budowa lojalności Klientów, zwiększanie sprzedaży i zysków.
5.Szkolenia
W uzgodnionych terminach, firma NEKMA współdziałając ze swoimi dostawcami, organizuje u Partnera szkolenia marketingowe, produktowe, warsztaty. Koszty szkoleń, takie jak wynajem Sali, catering – pokrywane są przez Partnera.
6.System informatyczny
Wymagany jest zakup wskazanego przez NEKMĘ systemu informatycznego, kompatybilnego z systemem funkcjonującym w firmie NEKMA.

Szczegółowe warunki zatrudnienia


Jeśli uważasz, że Twoje obecne zarobki są niskie w porównaniu do umiejętności, którymi dysponujesz - dołącz do zespołu firmy NEKMA.

Jesteśmy dynamicznym zespołem przygotowanym na sukces i podobnie jak Ty pragniemy osiągać wyłącznie najlepsze wyniki.

Przyłącz się do nas, aby współtworzyć nową jakość sprzedaży w branży technicznych środków zabezpieczenia osób i mienia.Jeśli zdecydujesz się na pracę w naszym zespole, gwarantujemy Ci wszelkie możliwe wsparcie w efektywnej realizacji wytyczonych wspólnie celów. Zapewniamy specjalistyczne szkolenia, odpowiednie narzędzia i zaplecze informatyczne oraz stałą pomoc ze strony pozostałych członków zespołu.

Nie ważne skąd jesteś. Z północy kraju, czy z południa. Nasza firma dynamicznie się rozwija. Otwieramy kolejne oddziały więc może następny będzie w Twoim mieście. Nie daj się wyprzedzić innym!

Proces rekrutacji w NEKMIE jest prosty i przejrzysty. Oto jak wyglądają kolejne etapy rekrutacji w firmie NEKMA:

Krok 1
Wyślij CV
Po prostu wyślij do nas swój życiorys, na adres: praca@nekma.pl . Nie zapomnij aby Twoja aplikacja zawierała stosowną zgodę, na przetwarzanie danych osobowych. Gwarantujemy Ci, że złożonej aplikacji nie wykorzystamy do żadnego innego celu poza procesem rekrutacji.
Krok 2
Selekcja aplikacji
Z przyjemnością przeczytamy twoje dokumenty aplikacyjne. Jeśli spełnisz nasze wstępne wymagania stajesz się dla nas potencjalnym kandydatem do podjęcia pracy w firmie NEKMA.
Krok 3
Wstępna rozmowa kwalifikacyjna
Wstępna rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona przez naszego specjalistę ds. personalnych jest pierwszym właściwym etapem rekrutacji. Poprosimy Cię o przedstawienie przebiegu Twojej dotychczasowej pracy zawodowej, edukacji i szkoleń. Pojawią się również pytania dotyczące wiedzy merytorycznej, Twojej osobowości i zainteresowań. Następnie przedstawimy Ci podstawowy zakres obowiązków i nasze oczekiwania. Z pewnością będziemy również chcieli poznać Twoje oczekiwania finansowe i pozafinansowe wobec nas.
Krok 4
Finalna rozmowa kwalifikacyjna
Finalna rozmowa merytoryczna to ostatni etap rekrutacji. Jeżeli przejdziesz pomyślnie poprzednie rozmowy zaprosimy Cię na jedno lub kilka spotkań prowadzonych przez bezpośredniego przełożonego lub/i z osobami odpowiedzialnymi za wybrane obszary funkcjonowania firmy. Na tym etapie podejmowane są ostateczne decyzje związane z Twoim zatrudnieniem, będziemy również negocjować Twoje wynagrodzenie.
Krok 5
Informacja zwrotna
Informacje zwrotne o wynikach rozmów i podjętych decyzjach przekazujemy w ciągu dwóch tygodni od spotkania. Jeżeli ten okres będzie się wydłużał to osoba, która prowadziła rozmowę wstępną na pewno Cię o tym poinformuje. Jeżeli usłyszysz TAK – witamy w zespole!

Nie zwlekaj, aplikuj do NEKMY już teraz!
AKTUALNIE POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

ŁÓDŻ : Elektronika-informatyka (profesjonalna elektronika) do działu technicznego i handlowego.
Do głównych zadań kandydata należeć będzie prowadzenie serwisu naprawczego urządzeń CCTV.

................................................................................
WARTO ZOBACZYĆ:
........................................................................

................................................................................
OFERTA I PRODUCENCI:
........................................................................